Mekanik Perde

Stor Perde :
Stor perde son derece basit ve kullanışlı bir mekanizmalı perde sistemidir. Kumaşın alüminyum boru mekanizmasına sarılması ile çalışır. Zincirli, yaylı, motorlu ve uzaktan kumandalı gibi farklı kontrol opsiyonları ile uygulanabilir.

 

Jaluzi Perde :
Jaluzi perdeler 16mm ve 25mm olarak uygulanabilir. Işık denetiminde etkili çözümlerdir. Genelde ofisler olmak üzere bir çok yerde kullanılması mümkündür. Geniş ve yüksek camlarda dikey perde daha uygun bir çözüm olarak kullanılabilir.

 

Dikey Perde :
Güneş ışınlarına yön vermede oldukça etkili bir çözüm olarak kullanılmaktadır. Geniş ve yüksek camlarda mekanlara ferah bir görünüm kazandırırlar. Hemen her yerde uygulanması mümkündür.

 

Ahşap Perde :
Son derece modern bir görünüme sahip olan ahşap perdeler, mekanla bütünleştiğinde çok daha zarif görünmektedir. Ahşap perdelerin en gözdesi Ahşap Jaluzi Perdedir. Ahşap Jaluzi Perdeler 25mm ve 50mm üretilmektedir.

 

Vela Dekor

Vela Dekorasyon İnş. Taah. ve Dış Tic. Ltd. Şti. Küçükçekmece İkitelliosb Mah. Marmara Küçük San. Sit. O Blok No:13 Küçükçekmece / İstanbul

TÜM TÜRKİYE'YE

ÜCRETSİZ KARGO

Bize Ulaşın

Tel:+90(212) 534 21 00 (pbx)
Fax:+90(212) 534 28 88 E-mail:siparis@veladekor.com
BilerChildrenLeg og SpilAutobranchen