Renk Seçenekleri

 

 

 

Standart Akordeon Kapılarda ahşap desenli akağaç, meşe ve ceviz renk seçenekleri var. Plastik anahtarlı kilit standarttır. En olarak 87cm, 102cm gibi 15 cm aralıklı ölçülerde düz kapanmaktadır. Katlanmayı sağlayan ara bağlantılarda kapıyla aynı sert plastik kullanıldığından daha sağlamdır. Ray içerisinde hareket eden büyük tekerlekleri sayesinde daha rahat çalışmaktadır. İsteğe bağlı olarak rayı ve tekerlek bağlantılarını gizlemek için kapıda kullanılan dar panel ile pervaz yapılmaktadır. Özellikle çok geniş ölçülerde kapının altına gümüş rengi veya altın rengi alüminyum ray ilave edilebilmektedir. Akordeon Kapılar beton, fayans, ahşap veya metal yüzeylere kolayca monte edilmektedir.

Renk Seçenekleri

 

 

 

  

Dekoratif kabartma panelleri ve camıyla estetiğe daha fazla önem verilen mekânlarda tercih edilmektedir. Lüks Akordeon, düz veya kabartma paneller ve çeşitli plastik camlardan istenilen cam-panel dizilimi ile yapılmaktadır. Yarı şeffaf, bal rengi yarı şeffaf ve kareli cam seçenekleri var.  

Renk Seçenekleri


Akordeon Kapılar (Katlanır Kapılar)

Akordeon Kapılar ( katlanır kapılar ) pvc ve deri olarak yapılmaktadır. Pvc Akordeon Kapılar ( katlanır kapılar ) ahşap desenli olup, akağaç, meşe, cevzi olmak üzere üç renk seçeneği bulunmaktadır.Deri Akordeon Kapı renklerini körüklü-deri akordeon kapı sekmesinden ulaşabilirsiniz.   Akordeon Kapılarda ( katlanır kapılar ) kilit sistemi bulunup camlı ve camsız modelleriyle evinizin dekoruna estetik katmaktadır. Pvc Akordeon Kapılar ( katlanır kapılar ) istenilen ölçülerde her türlü yüzeye uygulanabilir. 57cm'den başlayarak 15cm aralıklarla 72cm-87cm-102cm-117cm gibi ölçülerde düz durabilir. Akordeon Kapıların ( katlanır kapılar ) zeminle hiçbir bağlantısı yoktur. Büyük ölçülerde alt ray ve pervaz gibi müşterinin isteğine bağlı olarak değişik alternatifler sunulmaktadır. Akordeon Kapılar ( katlanır kapılar ) evinizde ölü bölge diye nitelendirilen kapı arkalarını değerlendirmenizde yardımcı olur. Ayrıca ısı ve ses izolasyonunu %70 kesmektedir. 


Akordeon Kapılar ( katlanır kapılar )  Kullanım Alanları

  1. Oda kapıları
  2. Salon ara bölmeleri
  3. Mutfak, banyo, tuvalet kapıları
  4. Kiler ve gardırop kapıları
  5. Ofis kapıları
  6. Soyunma kabinleri 

 

Standart Camlı Akordeon Kapıda geniş panellere açılan boşluklara çerçeveyle plastik yarı şeffaf cam yerleştirilmektedir. Normal yükseklikteki bir kapıda yukarıdan aşağıya beş sıraya kadar cam koyulabilmektedir. Ayrıca 1-4 sıra arası camlı Standart Camlı kapılar Lüks Akordeon kapıya göre daha ekonomiktir.  

Renk Seçenekleri

 

 

Vela Dekor

Vela Dekorasyon İnş. Taah. ve Dış Tic. Ltd. Şti. Defterdar Mah. Savaklar Cad. Yenikuşat Sk. No:6 Eyüp / İstanbul 34050

TÜM TÜRKİYE'YE

ÜCRETSİZ KARGO

Bize Ulaşın

Tel:+90(212) 534 21 00 (pbx)
Fax:+90(212) 534 28 88 E-mail:siparis@veladekor.com
BilerChildrenLeg og SpilAutobranchen