Plise (Pileli) Sineklik Aksesuarları 

 


Standart Plise (Pileli) Sineklik Aksesuar Seti 

Bir Takım Plise (Pileli) Sineklik Muhteviyatı

KOSE TEKER  SABITLEME KUSGOZU RUZGAR

       4 Adet Köşe

           Takozu

      2 Adet Teker

         Plastiği

  4 Adet Sabitleme 

          Plastiği

   6 Adet Kuş Gözü

      2 Adet Rüzgar

            Kancası

Koli Adeti 100 Set 

     Standart Seri Plise (Pileli) Sineklik Aksesuar takımı orjinal hammaddeden üretilmektedir. Aksesauar setlerimiz kendi üretimimizdir. Teker pimleri paslanmazdan üretilmektedir. Köşe takozunda bulunan vida tapaları sayesinde montajdan sonra kötü görüntüyü ortadan kaldırmakta ve daha estetik bir görünüm sağlamaktadır. Rüzgar kancaları sayesinde tülün rüzgarda profilden çıkması önlenmektedir. Kuş gözlerindeki kanallar sayesinde imalat sırasında iplerin karışması ve profile sıkışması önlenmektedir. Ayrıca kuş gözlerinin plastik mazlemeden üretilmesi metalden kullanılmaması, Plise (Pileli) Sineklikte en büyük problem olan iplerin kopmasını engellemektedir. 

     Plise (Pileli) Sineklik Aksesuarlarının kolisi 100 setten oluşmaktadır. Tekerleri takılmış ve ürünler ayrılmış olarak kolilenmiştir. 


Plise (Pileli) Sineklik İpi

500 Mt.

     Pilise Sineklik İpi Sinekliğin içinde ufak bir detay gibi gözüksede sinekliğin en önemli parçalarındandır. Sinekliğin tek eksende hareket etmesini sağlayan malzeme sineklik ipidir. Sineklik ipinin sürtünmeye dayanıklı olması çok önemlidir. Sinekliğin içinde kullanılan iplerden herhangi bir tanesinin kopması sistemin komple çalışmasını engellemektedir. Sineklik ipi bu yüzden imalat aşamasında iyi seçilmelidir. Satışını yaptığımız KORD marka ipler bu konuda 10 senedir kalitesini kanıtlamış ürünlerdir. Sürtünme dayanımı ve malzeme kalitesi olarak garantili üründür. 

     Plise (Pileli) Sineklik ipinin bir rulosunda 500 mt ip vardır. Koli adeti 12 rulodur. 

 


 Plise (Pileli) Sineklik Pvc Şerit Bantlı


Paket 450 mt. 

     Pvc Bantlı Şeridin üretiminde özel UV dayanımlı hammadde kullanılmaktadır. Basit bir malzeme olarak görünsede sıcakta çekme yaparak sineklik tülünüzü bozabilir ve kısaltabilir.  14mm - 16mm - 18 mm genişliğinde 3 ayrı stoğu bulunmaktadır. Pvc Bantlı Şeridin boyları 450 cm uzunluğundadır. Kalınlık 1.5 mm dir. Pakette 100 boy olup paket metresi 450 metredir. Üzerinde kullanılan bant köpük bantdır. Dış hava koşullarına dayanıklıdır. Sıcakta ve soğukta sineklik tülünden ayrılma yapmaz. Pvc bantlı şeritlerimiz garantilidir. 

 

 


 

  

 


 


 BilerChildrenLeg og SpilAutobranchen