Sabit & Menteşeli Sineklik Sistemleri 

Sabit Sineklik, 17x25 sineklik profilinden çerçeve olarak üretilmektedir. Doğramanın dışına bağlanılan plastik pabuçlar sayesinde pencerenize takıp çıkartabilirsiniz. Büyük ölçülerde orta kayıt profili atılarak sineklik profilinin esnemesi engellenmektedir. İçinde Fberglass sineklik tüllerin yanı sıra evcil hayvanlarınız (Kedi-Köpek) için geliştirilen Pet Tülde kullanılmaktadır. Kullanım açısından rahat olmasada ekonomik olduğu için tercih sebebidir. Bu model sineklik takıp çıkartıla bldiği için temizliği kolaydır.

 

 

Menteşeli Sineklik çerçevesi, küçük ölçülerde 17x25 sineklik profilinden büyük ölçülerde 17x42 sineklik profilinden üretilmektedir. Doğramanın dışına bağlanılan plastik menteşe ve çıt-çıt kilitler sayesinde pencerenize monte edilir. Menteşeli sineklik dışarı doğru açılmakta olup içerden gelecek darbelere karşı çok dayanıklı değildir. İçinde Fberglass sineklik tüllerin yanı sıra evcil hayvanlarınız (Kedi-Köpek) için geliştirilen Pet Tülde kullanılmaktadır. Fakat dışarıya rahat açıldığı için evcil hayvanlarınız için tavsiye edilen bir model değildir. Ürünü menteşelerinden yukarı kaldırarak pencerenizin üstünden tamamen çıkartabilir ve temizleyebilirsiniz. Kullanım rahatlığı, dayanıklılık ve kolay temizlenmesi tercih sebebidir. 

İçe Açılır Menteşeli Sineklik normal menteşeli sinekliğin ilave kasa yardımıyla içeri açılmasını sağladığımız modelimizdir. İlave kasa sayesinde sinekliğin dışarı açılması önlenmekte pencerenizin üzerine yani evin içine doğru açılması sağlanmaktadır. Menteşeli sineklik gibi pencere ve kapı ölçülerinde kullanılmaktadır. Sineklik içeri açıldığı için daha kullanışlıdır. Ayrıca içerden gelecek darbelere karşı açılmadığı için evcil hayvanlarınız için Menteşeli Sineklik yerine tavsiye edebileceğimiz modelimizdir.  İçinde Fberglass sineklik tüllerin yanı sıra evcil hayvanlarınız (Kedi-Köpek) için geliştirilen Pet Tülde kullanılmaktadır. Çıt-çıt kilitle beraber kullanılan mıknatıs kilitler sayesinde kolayca açılmaması sağlanmaktadır. Ayrıca doğramanızın dışında korkuluk veya panjur varsa bu ürünü tercih edebilirsiniz. Dayanıklılık ve kullanım kolaylığı bakımından tercih sebebidir.

 

Tüm Menteşeli ve Sabit Sineklik modellerimizde bulunan renk seçeneklerimizle ürün doğramanıza uyumlu hale getirilmekte ve estetik bir görüntü sunmaktadır.

 

                                     Sabit & Menteşeli Sineklik Ölçüsü Nasıl Alınır?                                  Renk Seçenekleri

                    001 renkler 01

 


Sabit & Menteşeli Sineklik Profilleri

17x25-PROFIL-OPAK   17X42-PROFIL-OPAK   CE-ACILIM-OPAK

Sabit & Menteşeli Sineklik Aksesuarları

KOSE-TAKOZU-OPAKMENTEE-OPAKCITCIT-OPAKTUTAMAK-OPAK

MUKAVEMET-TAKOZU-OPAKPABUC-OPAKFITIL-OPAK


 

 


 

  

 


 


 BilerChildrenLeg og SpilAutobranchen