Stor Sineklik Sistemleri

 

 

Stor Sineklik Ölçüsü Nasıl Alınır?

  

Stor Sineklik İmalatı Nasıl Yapılır?

 

Stor Sineklik Sistemleri


     Stor Sinekliklerde sağlıklı çaşışma mantığı kapı ve pencerelerde dikey (aşağı-yukarı) kullanılmasıdır. Stor sineklikler, tülünün bir yay yardımıyla üst kutu profilinin içinde toplanması mantığıyla çalışır. Tülün üst kutu profilinin içinde topplanması sineklik tülünün daha uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır. Kullanım kolaylığı ve estetik görünümü, sabit sinekliklerin aksine tülün kullanılmadığı durumlarda kendi kutusu içinde muhafaza edebilmesi tercih edilme sebeplerindendir.

 

     Yeni Stor Sineklik Sistemimizde, piyasada olan stor sinekliklerde bulunan kasa profili bulunmamaktadır. Buda sinekliğin daha estetik görünmesini sağlamaktadır. Yeni stor sineklik sistemimizde kilitleme alüminyumlar birbirine gecerek kilitlendiği için, eski storlarda plastik kilitleme kırılma problemi ortadan kaldırılmıştır. Ayrıca yaya ters kuvvet uygulayan fren sistemi sayesinde, mekanizma toplanırken yavaş hareket etmekte ve ürüne zarar vermemektedir. Stor sineklikte kullanılan tüller piyasada kullanılan 90 gr fiberglass malzeme değildir. 120 gr stor sineklik için üretilmiş tüller kullanılmaktadır. Plastik aksamlar naylon-6 malzemeden üretildiği için sıcak ve soğuk dayanımı fazladır. Yeni stor üretimi, plise sinekliğe göre daha seri üretilmektedir. 


Renk Seçenekleri
 

  

Vela Dekor

Vela Dekorasyon İnş. Taah. ve Dış Tic. Ltd. Şti. Küçükçekmece İkitelliosb Mah. Marmara Küçük San. Sit. O Blok No:13 Küçükçekmece / İstanbul

TÜM TÜRKİYE'YE

ÜCRETSİZ KARGO

Bize Ulaşın

Tel:+90(212) 534 21 00 (pbx)
Fax:+90(212) 534 28 88 E-mail:siparis@veladekor.com
BilerChildrenLeg og SpilAutobranchen