İçeriğe geç

Plise (Pileli) Sineklik Aksesuar Setleri

Plise (Pileli) Sineklik Köşe Takozu

Plise (Pileli) Sineklik Köşe Takozları moblen malzemeden üretilmektedir. 28 mm Standart seri ve 18 mm Slim seri olmak üzere iki ayrı modeli mevcuttur. Aksesuar setlerinin içerisinde vida kapakları da bulunmaktadır. Bu sayede montaj sonrasında köşe takozunda bulunan vidaları gizlenmektedir.

Plise (Pileli) Sineklik Teker

Plise (Pileli) Sineklik Aksesuarlarının içinde teker sistemi en önemli parçalarındandır. Tekerin bağlı olduğu plastik moblenden üretilirken tekerin kendisi derlin malzemeden üretilmektedir. Tekerin derlinden üretilmesi hammaddenin sürtünme daha dayanıklı olmasından kaynaklanmaktadır. İçerisindeki pimler paslanmazdan üretilir. Ürün dış hava şartlarına maruz kaldığı için yağmur ve menden etkilenmemelidir. Teker alüminyumun üstünde dönerek sinekliğin hareketini sağladığı gibi iplerinde üzerinde rahat hareket etmesini sağlamaktadır.

Plise (Pileli) Sineklik İp Sabitleme Plastiği

Plise (Pileli) Sineklik İp Sabitleme Plastiği ip bitimlerinin bağlandığı ve ayar yapıldığı parçadır. İpleri gergin yada bol vidalayarak sinekliğin daha rahat veya daha sert çalışmasını ayarlayabilirsiniz. Ayrıca sinekliğinizin yamuk kapanmasını da bu plastikten ayarlayabilirsiniz.

Plise (Pileli) Sineklik Kuş Gözü Plastiği

Plise (Pileli) Sineklik kuş gözü plastiği derlin malzemeden üretilmektedir. Hareketli profilin içinde ip plastiğe sürekli sürtünerek çalıştığı için sürtünmeye dayanıklı malzemeden imal edilmiştir. Kuş gözü plastiği ipleri bir arada tutarak sinekliğin daha rahat çalışmasını sağlar. Piyasada kullanılan metal kuşgözleri zamanla paslanma yaparak sineklik iplerini koparmaktadır. Aksesuar setimizin içinden çıkan plastik kuş gözü sayesinde ip ne kadar sürtünmeye maruz kalsa da plastiğe sürtündüğü için kopma riskini ortadan kaldırmaktadır.

Plise (Pileli) Sineklik Rüzgar Kancası

Plise (Pileli) Sineklik Rüzgar Kancası Plastiğinin bir tarafı ipi diğer tarafı plastiği tutmaktadır. Bu sayede aşırı rüzgarlı alanlarda sineklik tülünüzün rüzgardan profilden çıkmasını engellemektedir.

Pilise Sineklik