İçeriğe geç

Stor Sineklik Plastik Aksesuarları

Stor Sineklik Yay Takımı

Stor Sineklik Yay Takımı Mekanizması, sinekliğin aşağı yukarı hareketini sağlayan parçadır. Plastik üzerindeki yay sineklik kasetinin içindeki tambura yerleştirilerek gerdirilir. Bu sayede sineklik alüminyum kilidinden kurtarıldığında yukarı toplanır.

Yay Mekanizmasının plastikleri naylon 6 hammaddeden üretilir. Bu sayede dış etkenlere dayanımı artırılır. Üzerindeki yay paslanmaz ve kırılmaya dayanıklı çelikten üretilmektedir.

Mekanizmanın içinden çıkan ip sayesinde yüksek pencerelerde bile sinekliğinizi kolayca açıp kapatabilirsiniz. Ürün kasasız olduğundan yay plastiğinin ve köşe takozlarının üzerinde bulunan montaj deliklerinden vidalayabilirsiniz.

Stor Sineklik Yay Mekanizması Takım olarak satılmaktadır. Siyah ve Beyaz renkleri mevcuttur.

Stor Sineklik Fren Mekanizması

Stor Sineklik Fren Mekanizması, sinekliğinizi yay mekanizması yukarı doğru çekerken terse kuvvet uygulayarak daha yavaş açılmasını sağlamaktadır.

Sinekliğinizin sert çalışmasını önlediği gibi sinekliğinizin daha uzun ömürlü çalışmasını sağlamaktadır. Ayrıca fren mekanizması sinekliğinizin motorlu gibi çalışmasını sağladığından daha estetik bir çalışma sağlamaktadır.

Fren mekanizması sıcağa dayanıklı hammaddelerden üretilmektedir. İçerisinde bulunan yağ sayesinde -40 °C  +180 °C derece arasında stabil şekilde çalışması sağlanmıştır.

Fren mekanizması farklı sistemlere uygulanabilmesi için farklı kapak plastikleri mevcuttur. Standart siyah olarak üretilir.

Pilise Sineklik