İçeriğe geç

Stor Sineklik Profilleri

Stor Sineklik Kaset

Stor Sineklik Kaset seti üç profil ve tül bir araya getirilerek oluşturulur. Stor kaseti iç tambur, etek profili ve tülü muhafaza eden üst kutu profillerinden oluşmaktadır. Stor sineklik Kasetinin uzunluğu 6 metredir.

Stor Sineklik Kasetinin içinde bulunan sineklik tülünün esnek olmaması gerekmektedir. Ayrıca yüksek frekansla yapıştırıldığı için sıcak ve uv dayanımlı malzeme kullanılmalıdır.

İçinde bulunan tülün uzunluğu 160 cm ve 240 cm dir. Altta ve üstte branda kullanıldığı için tam ölçü imalat yapılabilir.

Stor Sineklik Kaset setinin renkleri mevcuttur.

Stor Sineklik Yan Ray Profili

Stor Sineklik Yan Ray Profili sinekliğin aşağı yukarı hareketini bir düzlemde yapmasını sağlamaktadır.

Diğer sistemlere göre daha ince olması sinekliğinizin daha kibar ve estetik görünmesini sağlamaktadır.

Yan ray profillerinin içine kullanılan kul fitiller sayesinde tüllerin rüzgarda dışarı atması engellenmekte ve profilin içine toz birikmemesi sağlanmaktadır.

Farklı renkleri stoklarımızda mevcuttur.

Stor Alt Kilitleme Profili

Stor Alt Kilitleme Profili sineklik kasetinde bulunan etek profilindeki kanala geçerek sinekliğinizin açık konumda kalmasını sağlamaktadır.

Eski sistemlerde bu kilitleme plastikler yardımıyla yapılmaktaydı. Buda zamanla plastiğin sertleşip kırılmasına ve sinekliğin açılmamasına sebep oluyordu. Alüminyum kilitleme sayesinde sinekliğiniz uzun yıllar kilitleme problemi yaşamamaktadır.

Alt kilitleme sayesinde sinekliğiniz kolay açılıp kapanmakta ve uzun yıllar problemsiz çalışmaktadır.

Pilise Sineklik