İçeriğe geç

Sürme (Sürgü) Sineklik Rulman Seti

Sürme (Sürgü) Sineklik rulman seti 6 parçadan oluşmaktadır.

Bunlardan 2 parçası rulmanların bağlı olduğu arabalardır. Rulmanlar paslanmaya karşı galvaniz kaplanmaktadır. İçerisinde bulunan pimler tamamen paslanmazdan üretilmektedir. Diğer sistemlerde kullanılanın aksine sürme tekerinin olduğu bölümde rulman kullanılması sinekliğinizi daha rahat kulanmanızı sağlamaktadır.

Diğer 2 parça sağa ve sola takılan ve kilit görevi gören plastik aksamlardır. Bu plastikler sürme rayındaki çıkıntıya geçerek rüzgarlı havalarda sinekliğinizin açılıp kapanmasını engellemektedir.

Diğer iki parça ise sürme sinekliğinizin üst kısmına takılır. Alüminyumların birbirine sürtmesini engellemektedir.

Sürme (Sürgü) Sineklik Ray Köşe Takozu

Sürme sineklik ray köşe takozu tekli ve çiftli rayın köşelerini birleştirmede kullanılır. Malzemenin üzerinde montajda kullanacağınız vida delikleri mevcuttur. Diğer sistemlerin aksine 45 derece kesilmediği için sinekliğinizin köşeleri aralıksız kapanmaktadır.

Sürme (Sürgü) Sineklik Kanat Köşe Takozu

Sürme (Sürgü) Sineklik kanat Köşe Takozu alüminyum malzemeden üretilmektedir. Sürme (Sürgü) Sinekliğin Kanadı hareket ettiğinden köşeleri esnemektedir. Bu yüzden plastik köşelerde kırılmalar yaşanabilmektedir. Bu takozun alüminyum olması esnekliği sağladığı gibi kırılmalarında önüne geçmektedir.

Pilise Sineklik